Inspiracje do Twojego biura

Please enter a valid serial for the domain "www.miloohome.eu" in your administration panel. If you don't have one, please purchase a valid license from http://shop.altima.net.au/altima-lookbook-professional.html

If you have entered a valid serial and still experience any problem please write to

Popularne kategorie

Wybrane dla Ciebie

Meble do biura

Pracując, spędzamy znaczną część życia. W ostatnich latach system wykonywania zawodowych obowiązków znacznie się jednak zmienił. Wiele z nich jesteśmy w stanie wykonać zdalnie, z domu. Oznacza to, że pojawiła się potrzeba zaproszenia do domu mebli do biura. Stanąć mogą one w osobnym pomieszczeniu, które stanie się gabinetem lub też będzie elementem aranżacji salonu, sypialni, a nawet przedpokoju. Inspiracje pokazują bowiem, że miejsce na meble gabinetowe znajdzie się wszędzie!

W Miloo Home odnajdziesz zestawy mebli biurowych, z których pomocą urządzisz i domowy gabinet i przestrzeń biura czy Sali konferencyjnej. Nasz asortyment to funkcjonalne meble wysokiej jakości. Pośród innych dostępnych na rynku wyróżniają się one estetyką wykonania, elegancją, szykownością. Tworzone są z wysokogatunkowych materiałów np. drewna. Ich wykonanie pozwala na stworzenie wygodnego miejsca do pracy, a także zadbanie o design biura.

Meble biurowe do domu

Domowe biuro to jedno z tych pomieszczeń, w którym nie ma miejsca na zbędne wyposażenie. Jego wystrój powinien ograniczać się do funkcjonalnych mebli, a także eleganckich dodatków podkreślających profesjonalizm.

Podstawą wyposażenia biura domowego będzie oczywiście biurko. Jego wybór tylko z pozoru jest oczywisty – przeglądając ofertę Miloo Home szybko się bowiem przekonasz, że biurka występują w różnych modelach, kolorach, wzorach, rozmiarach. Wymiary tego mebla najlepiej uzależnić od wielkości gabinetu, a także od własnego wzrostu. Pamiętaj, że większe i obszerniejszy blat jest potrzebny, jeśli na co dzień pracujesz przy komputerze stacjonarnym, który musi mieć monitor i klawiaturę. Ergonomicznym rozwiązaniem w takich sytuacjach są biurka z nadstawkami i specjalnie wysuwanymi półkami.

Obowiązkowym dodatkiem do biurek są krzesła biurowe. Robiąc zakupy w Miloo Home możesz zdecydować, czy wybierasz to obrotowe, czy też klasyczny fotel. Bez względu, jaką decyzję podejmiesz, miej na uwadze, że krzesła biurowe muszą być ergonomiczne i wygodne. Ważne jest, aby były one wyposażone w oparcie i podłokietniki, a także miały miękkie siedzisko – pozwoli to spędzać długie godziny w miejscu pracy,

Dla uporządkowania domowego biura potrzebne będą ci też regały i komody. Zapewnią one miejsce na segregatory, akcesoria takie jak zszywacze, spinki, długopisy.

Meble gabinetowe – eleganckie i luksusowe

Meble do biura, jakie znajdziesz w naszym asortymencie, będą nie tylko tymi wygodnymi i funkcjonalnymi, ale i pozwolą na zabudowanie wiarygodnego i profesjonalnego wizerunku twojej firmy. Luksusowe i eleganckie podkreślą fachowość i kompetencję, a także zbudują zaufanie.

W Miloo Home kupisz meble biurowe do open space oraz topowych gabinetów. Proponujemy klasyczne biurka dla prezesa, a także nowoczesne blaty do pracy, które świetnie sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach. Nasza oferta nie pomija też pojemnych szaf na dokumenty i regałów na segregatory. Do sal konferencyjnych dostarczamy też stoły, przy których komfortowo prowadzi się spotkania. Stoły z naszej oferty to zarówno te klasyczne – okrągłe, jak i długie – prostokątne. Mogą one pomieścić nawet kilkanaście osób, przez co są wygodne nawet dla dużych firm czy działów. Nie zapominamy również o krzesłach – w końcu najlepiej w konferencji uczestniczy się w pozycji siedzącej! Wnętrza konferencyjne wyposażamy w stylowe i komfortowe fotele i siedziska.

Meble biurowe – wygoda użytkowania i bezpieczeństwo

Od mebli biurowych powinniśmy oczekiwać nie tylko wygody, ale także bezpieczeństwa – w końcu korzystamy z ich przez kilka godzin dziennie. Biurka powinny więc być dopasowane do naszego wzrostu, umożliwiać zachowanie odpowiedniej pozycji, czyli prostych pleców i tworzenia przez ramiona i tułów kąta prostego. Wysokość biurka powinna być taka, aby stopy mogły się swobodnie opierać o podłogę, a nogi mieć sporo przestrzeni. Również krzesło do gabinetu musi być wyprofilowane. Dobrze jest też, gdy mamy możliwość regulowania jego wysokości oraz kąta nachylenia oparcia.

Meble do biura takie jak np. regały nie mogą być też zbyt wysokie, aby w trakcie pracy nie trzeba było wspinać się po dokumenty czy inne z akcesoriów biurowych. Najlepiej, jeśli półki znajdują, się na wysokości rąk, tak aby łatwo ściągnąć, to czego potrzebujesz.

Solidne i funkcjonalne meble

Meble do biura i gabinetu muszą być tymi, które we wnętrzu zagoszczą na długie lata. Sięgaj więc po wytrzymałe szafki i solidne fotele, stoły, witryny. Dobrze jest też, gdy w biurze stanie wyposażenie łatwe w utrzymaniu w czystości.