Dbamy

W Miloo Home bliska jest nam idea odpowiedzialnego biznesu. Dlatego na każdym kroku staramy się nie tylko inspirować do aranżowania pięknych wnętrz, tworzyć wyjątkowe projekty, ale i dbać – o naszych pracowników, dostawców i klientów. Zmiany klimatyczne, jakich jesteśmy świadkami, skłaniają nas też do większej uważności, a co za tym idzie, korzystania z zasobów naturalnych w sposób rozsądny i zrównoważony.

 

Z dumą współpracujemy z małymi, lokalnymi dostawcami, korzystającymi z miejscowych surowców, które nie muszą przebywać tysiąca kilometrów, by stać się częścią stołu czy krzesła. To materiały często pochodzące z odzysku – zgodnie z ideą „reduce, reuse, recycle”. W naszych kolekcjach obecne jest np. drewno przez lata leżakujące na dnie morza lub dryfujące po jego tafli, które poddane odpowiedniej obróbce, staje się gustowną i niepowtarzalną formą stolika kawowego czy konsoli. Do naszej oferty wprowadziliśmy także tkaniny nowej generacji, wykonane z pozostałości skór naturalnych oraz szkło i ceramikę pochodzącą z recyklingu.

2020.02.07._miloo_marszalkowska1793
E3_300dpi

Wierzymy, że piękne przedmioty i właściwa aranżacja mogą odmienić każde wnętrze. Sprawić, że będzie przytulne, eleganckie i wygodne. Dlatego oferujemy szeroki wachlarz produktów do domu i ogrodu, profesjonalne doradztwo, ale też bezpłatną pomoc w stylizacji lub projektowaniu wnętrz. Naszym klientom proponujemy m.in. kompleksową usługę Design Studio by Miloo Home, stworzoną z myślą o aranżowaniu przestrzeni mieszkalnych i stref outdoorowych, która krok po kroku przeprowadzi ich przez cały proces kreowania wymarzonego miejsca do życia – pełnego harmonii i piękna otaczających mebli i akcesoriów. Od stworzenia szczegółowej koncepcji, przez doradztwa, planowania procesu zmian, zakup produktów, aż po logistykę, montaż i serwis.

 

Cenimy zdanie stylistów, projektantów i architektów wnętrz. Chętnie korzystamy z ich doświadczenia oraz wiedzy. Jesteśmy otwarci na pomysły i możliwości współpracy, a nasz zespół koordynatorów i opiekunów projektów chętnie pomoże w stworzeniu kompleksowej oferty rozwiązań do domu i ogrodu, przeznaczonej do przestrzeni prywatnych i komercyjnych.